• Wpisów: 81
  • Średnio co: 22 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 18:44
  • Licznik odwiedzin: 15 922 / 1824 dni
 
keynn
 
Keynn S: Cześć cześć cześć :)
Ktoś tu mnie jeszcze pamięta? :D Ojj.. wątpię :)

Co tam u Was dziewczynki?
Jakoś natchnęła mnie ochota, żeby coś do was napisać i powiedzieć co się u mnie pozmieniało przez ten cały rok (?!) :)

Aj nawet nie wiem od czego zacząć, wszystko jakoś idzie do przodu chociaż może niekoniecznie tak jakbym tego chciała. W kwietniu skończyłam szkołe - nie mam pojecia kiedy minęły te 3 lata liceum, w maju pisałam maturę z przedmiotów podstawowych + biologia i chemia w rozszerzeniu - zdałam ;) chociaż nie na tyle ile bym chciała, ale podsumuję ten egzamin jednym prostym zdaniem - matura to bzdura! Poważnie! :) Potrzeba czasem więcej szczęścia niż wiedzy, a jeśli piszecie w przyszłych latach maturę z biologii proponuję poćwiczyć umiejętność szybkiego czytania :) Po tych dość ciężkich i nudnych? miesiącach w których przygotowywałam się do matury przyszedł czas na obijanie się w domu :D

Spokojnie to obijanie długo nie trwało bo pod koniec czerwca ze znajomymi wyjechałam do Niemiec do pracy przy zbiorach owoców - dodam tylko że ci znajomi to byli saaami mężczyźni - ani jednej dziewczyny ze znajomych mi osób, więc jednym słowem miałam z nimi przerąbane, ale jednocześnie nie mogę narzekać bo było rewelacyjnie - imprezy, spedzanie wolnego czasu, rzucanie się owocami na sadzie, no było dużo śmiechu i zdecydowanie przecudowny miesiąc <3 aż się łezka w oku kręci.. fajnie było :)

Co dalej.. a więc po miesiącu wróciłam do domu - i znowu trochę obijania a 22. sierpnia wyjechaliśmy 12-osobową ekipą do Mielna ! :D Było suuuuper! :) Mimo że Mielno już tak nie tętniło życiem jak przypuszczam było w lipcu, mimo wszystko spędziliśmy świetnie czas, imprezy 24h/ dobe :D Genialnie!

A co teraz? A teraz nadszedł miesiąc, którego najbardziej się obawiałam i od samego początku czułam, że będzie taki stresujący.. a mianowicie pytanie - co dalej?! A no więc są dwie opcje, pierwsza z nich to pójście na studia - niestety zaocznie bo za poźno się zarekrutowałam, właściwie to jestem w trakcie dopiero, na szczęscie słyszałam ze po semestrze można się przenieść - na AWF kierunek kosmetologia. Wiem, jakiś ambitny" kierunek to to nie jest, ale to jest kierunek na którym wiem że się odnajdę bo to lubię :)

A druga opcja to moje spełnienie marzeń - USA !!! <3 Mianowicie chciałabym zostać Au Pair w USA. Jestem już w fazie szukania rodziny, z którą miałabym spędzić kolejny rok i powiem wam że czekanie jest mega mega mega denerwujące. Mój "room" jest otwartu już ok. 3 tyg a odezwała się do mnie tylko jedna rodzinka :( I powiem wam, że gdyby nie miejsce zamieszkanie prawdopodobnie bym do nich pojechała. Mieszkają 1,5h drogii od Seattle a jak wiadomo tam jest troszkę deszczowo :< Własnie umawiam się z nimi na Skype - dziewczynka 6lat, a chłopiec 9lat :) Wydają się naprawdę bardzo mili. Ale wszystko zobaczymy jeszcze. Chociaż naprawdę nie wiem co mam teraz robić i męczy mnie to bardzo.. Może mi coś doradzicie? Może isć na studia i wyjechać za poł roku, może teraz poczekać jeszcze pare tyg? Nie wiem sama co mam robić..

MIELNO 2015
_DSC0108.JPG


_DSC0491.JPG


G0150358.JPG


G0250449.JPG


G0290489.JPG


_DSC0795.JPG


Prawie cała mieleńska ekipa :)
_DSC0377.JPG


_DSC0739.JPG


_DSC0118.JPG


Takiii uśmiech po kąpieli w 5 stopniowym morzu  <3
_DSC0323.JPG


Takie tam na basenie.. :D
G0660802.JPG


miecie na basenie.JPG


Wiedeń w grudniu 2014 :)
_DSC0262 (2).JPG


lol.JPG


_DSC0254 (2).JPG


Aaaa i nie pokazałam wam mojej kreacji studniówkowej.. :D
_DSC0095.JPG


_DSC0048.JPG


_DSC0084.JPG


_DSC0158.JPG


_DSC0345.JPG


_DSC0098.JPG


I co sądzicie? :D

To by było na tyle na dzisiaj! :*
Do nastepnej ! :)
Miłego dnia dziewczyny!

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego